Úvod     O firme     Referencie     Partneri     Kontakt     Akcia

PONÚKAME VÁM

Rekonšturkcie bytov a domov
Stavby

Naša firma Vám ponúka individuálnu vystavbu Rodinných domov a to v rozsahu od hrubej stavby, cez holodom až po dokončenie na klúč. Súčasťou našej ponuky sú aj ostatné stavby okolo domu ako sú napr. garáž alebo prístrešok na auto. Samozrejmosťou sú altánky na letné posedenia, oplotenie pozemku, chodníky...


Rekonštrukcie

Súčasťou našej ponuky sú aj rekonštrukcie v oblasti stavebníctva. Podľa požiadavky investora so zreteľom na funkčnosť, bezpečnosť alebo zvýšenie životného komfortu zrekonštruujeme napr.Vaše podkrovie a vytvoríme nový útulný priestor na bývanie.Rekonštrukciou  staršieho rodinného domu nielen že odtránite staršie prvky ako sú napr. rozvody, strecha, interiér, ale v neposlednom rade zvýšite jeho hodnotu na trhu s realitami. Pôvodné bytové jadro nemusí vyhovovať vašim alebo hygienickým požiadavkám na večné časy. Správnou voľbou je profesionálna rekonštrukcia, ktorá Vás čiastočne obmedzí len na niekoľko dní.


Extra ponuka

Zárukou profesionálneho a zodpovedného prístupu ku každému klientovi je možnosť konzultácie s našim statikom, architektom, stavebným dozorom a bytovou dizainerkou.
<<< späť

Zateplovanie RD a budov certifikovaným zateplovacím systémom

Realizácia sadrokartónových stropov, priečok a dekoračných prvkov

Rekonštrukcie rodinných domov, kancelárií, nebytových priestorov...

Rekonštrukcie bytov, bytových jadier, dotváranie interiéru

Copyright © 2014 mtstav.sk. Všetky práva vyhradené.