Sadrokartón

Úvod     O firme     Referencie     Partneri     Kontakt     Akcia

Pozrite si viac ako 151 referencií…
Sadrokartón

REFERENCIE

Rekonštrukcie bytov a domov

Zateplovanie RD a budov certifikovaným zateplovacím systémom

Realizácia sadrokartónových stropov, priečok a dekoračných prvkov

Rekonštrukcie rodinných domov, kancelárií, nebytových priestorov...

Rekonštrukcie bytov, bytových jadier, dotváranie interiéru

<<< späť na referencie

Copyright © 2014 mtstav.sk. Všetky práva vyhradené.

Dorobenie rodinného domu na kľúč, Senec
Dorobenie novostavby rodinného domu na kľúč v Senci. Kompletné podlahy, dlažby, parkety, kúpeľňa + WC, interiérové dvere...
Rekonštrukcia bytu Bratislava
Kompletná rekonštrukcia bytu v Bratislave, ktorá zahŕňala aj zmenu dispozície kúpeľne, výmena sprchovacieho kútu za vaňu, nová dispozícia kúpeľne a kuchyne, nové rozvody vody, odpadu, elektriky, všetky steny majú sú vystierkovanie, komplet nová kúpeľňa a wc, chodba, dvere. V celom byte SDK stropy a bodové svetlá, nové podlahy + renovované pôvodné parkety.
Rekonštrukcia bytového jadra, Bratislava - Ružinov
Rekonštrukcia bytového jadra, chodby a kuchyne v Ružinove, klasický panelák, demontáž umakartového jadra, nové steny zo sadrokartónu , nové rozvody vody, odpadu, elektriky, nové obklady, dlažby, dvere, nový obklad v kuchyni za linkou, nové dvere.
Rekonštrukcia kúpeľne a WC, Zálesie
Rekonštrukcia kúpeľne a wc v rodinnom dome, kompletná zmena dispozície, zámena vane za vstavaný sprchový kút, nové rozvody vody, odpadu, elektriky.
Kompletná rekonštrukcia bytu Bratislava
Kompletná rekonštrukcia bytu v Bratislave, ktorá zahŕňala aj zmenu dispozície kúpeľne, spojenie WC a kúpeľne, presunutie radiátora, nové rozvody vody, odpadu, elektriky, stierky, maľovanie, komplet nová kúpeľňa a wc, chodba, dvere. V celom byte SDK stropy a bodové svetlá, nové podlahy, zapustené dvere do steny.
Kompletná rekonštrukcia bytu Bratislava
Kompletná rekonštrukcia bytu v Bratislave, ktorá zahŕňala aj zmenu dispozície kúpeľne, výmena sprchovacieho kúta za vaňu, nové rozvody vody, odpadu, elektriky, stierky, maľovanie, otvorenie loggie, výmena drevenej steny s oknom v spálni, komplet nová kúpeľňa a wc, chodba, dvere. V celom byte SDK stropy a bodové svetlá, nové podlahy.
Rekonštrukcia bytu Bratislava
Kompletná rekonštrukcia bytu v Bratislave, ktorá zahŕňala aj zmenu dispozície kúpeľne, výmena sprchovacieho kútu za vaňu, kompletne nové murované jadro namiesto umakartového, nové rozvody vody, odpadu, elektriky, všetky steny majú štrukturovanú omietku, výmena okien za plastové, komplet nová kúpeľňa a wc, chodba, dvere. V celom byte SDK stropy a bodové svetlá, nové podlahy.
Rekonštrukcia bytu Bratislava
Kompletná rekonštrukcia bytu v Bratislave, ktorá zahŕňala aj zmenu dispozície kúpeľne, výmena vane za vstavaný murovaný sprchový kút, nové rozvody vody, odpadu, elektriky, všetky steny sú vystierkované, komplet nová kúpeľňa a wc, chodba, dvere. V celom byte SDK stropy a bodové svetlá, nové podlahy, pôvodné parkety sú zrenovované, nové kúrenie a potery s izoláciou.
Rekonštrukcia bytového jadra, Pezinok
Rekonštrukcia bytového jadra , chodby a kuchyne v Pezinku, klasický panelák, demontáž , nové rozvody vody, odpadu, elektriky, nove obklady, dlažby, dvere, , nová podlaha v kuchyni a chodbe, výmena vane za sprchový kút.
Rekonštrukcia bytu Bratislava
Kompletná rekonštrukcia bytu v Bratislave, ktorá zahŕňala aj zmenu dispozície kúpeľne, nové rozvody vody, odpadu, elektriky, stierky, maľovanie, uzavretie loggie, komplet nová kúpeľňa a wc, chodba, dvere.
Kompletná rekonštrukcia bytu Bratislava
Kompletná rekonštrukcia bytu, s prispôsobením pre majiteľa na invalidnom vozíku. Nové rozvody vody, odpadu, elektriky, nové stierky, podlahy. Kúpeľňa, wc a všetky prechody upravené na bezbariérové v rámci možností klasického „paneláku“.
Rekonštrukcia bytového jadra, Bratislava - Petržalka
Rekonštrukcia bytového jadra , chodby a kuchyne v Petržalke, klasický panelák, demontáž umakartového jadra, vymurované nove steny z Ytong-u, nové rozvody vody, odpadu, elektriky, nove obklady, dlažby, dvere, presvetlenie s kuchyňou, nová dlažba v kuchyni, zástena za linkou.
Úprava interiéru bytu v Bratislave
Úprava holobytu v Bratislave - komplex EDEN Park, úprava elektických rozvodov, kúpeľňa, maľovanie, SDK podhľad s integrovanou klimatizáciou a LED podsvietením.
Rekonštrukcia bytového jadra kuchyne, Bratislava
Kompletná rekonštrukcia bytového jadra v Bratislave, ktorá zahŕňala aj zmenu dispozície kúpeľne, spojenie WC a kúpeľne nové rozvody vody, odpadu, elektriky, stierky,komplet nová kúpeľňa a wc, SDK strop a bodové svetlá, presvetlenie pomocou okna
Rekonštrukcia kúpeľne a WC, Bratislava - Trnávka
Rekonštrukcia kúpeľne a wc v rodinnom dome, kompletná zmena dispozície, zámena vane za vstavaný sprchový kút pre ZŤP, nové rozvody vody, odpadu, elektriky, bodové svetlá.
Rekonštrukcia bytového jadra a kuchyne, Bratislava
Kompletná rekonštrukcia bytového jadra v Bratislave, nové rozvody vody, odpadu, elektriky, stierky,komplet nová kúpeľňa a wc, podomietkové WC Geberit, Výmena interiérových dverí a zárubní.
Kaviareň s herňou, Bratislava RETRO
OC - RETRO v Bratislave, oprava všetkých stien, aplikácia špeciálnej farby ARTHE -Zephyro, aplikácia metalických farieb STO.
Rekonštrukcia terasy reštaurácie, Bratislava
Rekonštrukcia pozostáva z nových mrazuvzdorných podláh, prerobenie plachtového prestrešenia na plechové s izoláciou a tatranským obkladom, obvodové múry sa uzavreli oknami, priestor je tak užívaný celoročne.
Detská izba + spálňa v byte, Bratislava- Ružinov
Dekoratívne maľovanie, opravy popraskaných stien, zhotovenie LED podsvietených podhľadov v Bratislave. Jedna stena natretá tabuľovou farbou pre deti.
Rekonštrukcia interiéru a exteriéru administratívnej budovy, Bratislava
Prebúranie otvorov pre nové dvere a okná, rekonštrukcia interiéru, prekrytie rozvodov vody pomocou sadrokartónu.
Novostavba RD Bratislava - kúpeľňa
Kúpelňa v novostavbe rodinného domu, požiadavka na niky zapustené do steny, vaňa zapustená do podlahy -16 cm, pohodlné vychádzanie, bodové svetlá na 3 svetelné okruhy.
Rekonštrukcia bytového jadra - Bratislava
Rekonštrukcia bytového jadra v Petržalke, klasický panelák, demontáž umakartového jadra, vymurované z Ytong-u, spojenie kúpeľne a wc do jedného priestoru, nové rozvody vody, odpadu, elektriky...
Dostavba kúpeľne k rodinnému domu - Šenkvice
Dostavba kúpeľne + napojenie a zjednotenie s pôvodným WC. Kompletné nové rozvody, kúrenie, obkladanie, sanita, dokončenie na kľúč.
Rekonštrukcia bytového jadra - Bratislava
Rekonštrukcia bytového jadra v BA na Dunajskej ulici, tehlové jadro, zámena vane za sprchový kút, a kombi wc za geberit, celková zmena dispozície, nové rozvody vody, odpadu, elektriky, bodové svetlá.
Rekonštrukcia interiéru administratívnej budovy, Bratislava
Rekonštrukcia podláh, stien, stropov a schodiska, prebúranie vchodu do budovy cez pôvodnú kanceláriu.
Showroom, Bratislava
Úprava interiéru na mieru, všetky prvky sú z SDK, rampy, krb, priečky, stropy...
Obkladanie a dláždenie kúpeľne, novostavba RD, Stupava
Obkladanie kúpeľne v novostavbe, veľkoplošná dlažba a obklady.
Rekonštrukcia nebytového priestoru - Bratislava
Rekonštrukcia nebytového priestoru v  Bratislave, nové stierky, podlahy, dvere, stropy.
Altánok na posedenie a prístrešok na autá, Bernolákovo
Prístavba altánku k rodinnému domu, oprava prístrešku pre autá.
Rekonštrukcia dvoch vchodov, Bratislava – Nové Mesto
Rekonštrukcia dvoch vchodov na Českej ulici v Bratislave, výmena schránok, vyspravenie stien a maľovanie.
Skladová hala, Bratislava, Trnávka
Murovaná hala, stropy a steny sú zateplené, elektroinštalácia.
Prístrešok k rodinnému domu, Bratislava
Prístavba k rodinnému domu, konštrukcia z dreva, plechová strešná krytina.
Nadstavba na budove, Bratislava, Galvaniho 12/A
Nadstavba na administratívnej budove, vytvorenie 4 samostatných bytových jednotiek, plocha 320 m2.
OSB priečka v prevádzke predajne , Bratislava - Trnávka
Zhotovenie OSB priečky s dverami na oddelenie samostatného WC v obchodnej prevádzke v Bratislave.
Riešenie interiéru nadstavby, BA, Galvaniho 12/A
Vnútorné priečky sú zo sadrokartónu ako aj strop, priečky medzi bytovými jednotkami sú murované, podlahy - keramická dlažba, interiér dotvorený na mieru.